AKMANSOY TOPTAN

İşletmenizin tüm ihtiyaçlarını tek noktadan en uygun maliyetlerle karşılayın. Türkiye’nin her yerinde kapınıza gelecek hizmet, uygun ödeme koşulları ve müşterilerinizi memnun edecek yüksek kaliteli ürünlerle işletme maliyetlerinizi düşürün. 
Geniş ürün gamı ile gurme ürünlerinden ete, sebze- meyveden temizlik malzemelerine kadar tüm ihtiyaçlarınız Akmansoy Toptanda. 

Kurumsal Şirketler:
Kurumunuzun tüm gıda ihtiyaçları için en uygun çözümler Akmansoy Toptan’da. Tek noktadan tüm ihtiyaçlarınız piyasanın en düşük fiyatları ve en yüksek kalitesi ile kurumunuza gelsin. Tüm mutfak erzağı, tüm içecek grupları ve ilgili tüm ürünleri tek noktadan kurumunuza özel güvenli hizmetle temin edin.  Ödemelerinizi uygun vade ve koşullarla yapın. Kurumunuza özel çözümlerle çalışan memnuniyetinizi yükseltin. 

Özel Müşteriler:
Gıda mühendisleri ve uzman personelden oluşan ekibimiz şirketinizin, özel tesisinizin tüm  erzak ihtiyaçlarını karşılasın istiyorsanız, dünyanın en güzel tatları, en özel ürünlerine, ithal peynirlerden çok özel şaraplara, et ürünlerinden egzotik meyvelere kadar geniş bir ürün gamı kapınıza gelsin istiyorsanız bizi arayın.

Neden Akmansoy Toptan?

Ürün Çeşitliliği: Akmansoy Toptanda işinize özel binlerce ürün çeşidi var. Her kategoride kalite kontrolleri dünya çapında standartlarla takip edilen, alışılmış Akmansoy  kalitesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak binlerce ürün hizmetinizde…

Fiyatlandırma: Akmansoy  Toptan sektöre özel ürün ve hizmet çeşitliliği ile her sektörde sadece birim fiyatları ile değil, sağladığı katma değerlerle toplam maliyetlerinizi en aza indiren çözümler sunmaktadır. Piyasa fiyatlarını ve sektörel değişimleri sürekli takip eden güçlü satınalma altyapısı ile her zaman en iyi fiyatlar Akmansoy  Toptan’da…

Hizmet: Tüm kurumsal ihtiyaçlarınız için bizi aramanız yeterli. 6 bölgede bulunan Toptan Satış Bölge Müdürlükleri güçlü ve eğitimli kadrosu ile en kısa zamanda yanınızda yer alacaktır. 
Kalite: Akmansoy  Toptan’ta tüm ürünler kalite sistemleri çerçevesinde üretiminden size ulaşıncaya kadar sürekli izlenir ve takip edilir. Ürünler gıda kodeksinin gerektirdiği ısı ve ortamlarda saklanır ve sevkedilir.

Dağıtım: Akmansoy  Toptan’ın güçlü lojistik altyapısı istediğiniz ürünleri istediğiniz zamanda ve istediğiniz standartlarda kapınıza kadar teslime der. Her ihtiyaç için farklı tedarikçilerle çalışmak yerine tüm ihtiyaçlarınızı tek bir teslimatla temin edebilirsiniz. Söz verilen zamanda teslimatınız gerçekleşir. 


Süreki Gelişim: Akmansoy  Toptan, Akmansoy un pazardaki lider ve en büyük müşteri olmasının getirdiği avantajları sürekli müşterilerine yansıtır. En iyi fiyatları ve en uygun maliyet yapısını sürekli geliştirerek müşterilerine uzun vadeli maliyet azaltma fırsatları sunar. 
Ödeme Avantajları: Akmansoy  Toptan bulunduğunuz sektöre özel ödeme çözümleri ile kurumunuza en uygun yapıda ödeme alternatifleri sunar. Bulunduğunuz sektör ve alışveriş yapınıza uygun olarak geliştirilen ödeme sistemleri ile nakit akışınızı daha kolay kontrol etmenize yardımcı olur.

 

Bayiliğini yaptığımız ürünler 

--Dr.oetker

--Koska (Helva,Tahin,Reçel vb)

--Sca (Glory ve Tena Markalı hasta bezi ve diğer yardımcı ürünler)

--Ontex (Canbebe çocuk bezi ıslak havlu-Cabped hasta bezi ve diğer yardımcı ürünler-Helen harper 

Kadın bağı)

--Kervansaray (7 karışım kahve,Türk kahvesi ve menengiç kahvesi)

--Viking (likit detarjan çeşitleri)

--Yöntem Kozmetik/Wella (Koleston saç boyası çeşitleri)

--Özsoy Kozmetik (Cecile Markalı Parfüm-Deodorant-oje ve makyaj ürünleri,Tiaras markalı Parfüm-Deodorant çeşitleri-

Shiba beauty Markalı Makyaj Ürünleri

İnnova Markalı colt bakım ürünleri)

--Fora (siyah,yeşil zeytin çeşitleri)

--Güngör Zeytincilik (Pınar Marka Zeytin çeşitleri)

--Empa (Empa Markalı un Çeşitleri ve irmik)

--Liff Bakliyat (Liff Marka paket bakliyat çeşitleri  ve paket toz şeker)