Sisteme Giriş

× Bilgilendirme!

* Kart numarası ve şifrenizi girerek sisteme giriş yapabilirsiniz.

* Giriş yaptıktan sonra kart bilgilerini güncelleyebilir,kazandığınız parapuanı görebilirsiniz.

Kumbara Kart Hakkında

Sık Sorulan Sorular
Kumbara Kart nedir ?

Kumbara Kart işyerlerindeki alışverişlerinizi daha kazançlı hale getiren, alışveriş yaptıkça kazandıran bir karttır.

Kumbara Kartınızı Akmansoy, Market’te kullanabilir, Kumbara Kart’a özel indirim ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Kumbara Kartınızı ayrıca diğer Kumbara Kart noktalarında kullanabilir, kullandıkça Kumbara Kart üye işyerlerine özel kampanyalardan, indirimlerden ve size özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Kumbara Kart hem puan hem Kumbara Kart kazandıran, market alışverişlerinizi rahatlatan ve tüm işyerlerinde Puan ayrıcalıklarını yaşatan yeni bir kartıdır.

Akmansoy, mağazalarında diğer kredi kartlarından 4 kat fazla kazandıran, size özel fırsatlar sunan, bol bol Kumbara Kart kazanmanızı sağlayan, ürüne özel anında indirim veren Türkiye'nin ilk kredi kartıdır.

Kumbara Kart ile ilgili detaylı bilgi ve kart başvurularınız için http://akmansoymarket.com/index.php/home/akmansoy_card

Kumbara Kart avantajları nedir?

Kartınızı Akmansoy, , Akmansoy Sanal Market’te kullanabilir, Kumbara Kart’a özel indirim ve fırsatlardan yararlanabilir, Kumbara Puan toplayabilirsiniz.

Kumbara kartınız ile Akmansoy, mağazalarında kasa fişinizde belirtilen size özel hedefi gerçekleştirerek Kumbara Kart kazanırsınız. 1 Kumbara Kart 1 TL değerindedir. Kumbara Kartınız ile aynı puan ve avantajlardan Akmansoy Sanal Market’te de yararlanırsınız.

Akmansoy Sanal Market siparişlerinizde Kumbara Kart avantajlarından yararlanmanız için üyelik bilgilerinizde güncel Kumbara Kartınızın kayıtlı olması, yeni üye girişi yapıyorsanız üyelik bilgilerinize Kumbara Kartınızı eklemeniz ve alışverişinizi üye girişi yaparak tamamlamanız gerekmektedir

Kumbara Kart nasıl 5 kat daha fazla kazandırıyor?

  • Kumbara Kart ile Akmansoy, ve Akmansoy Sanal Market’te alışveriş yaptıkça puan kazanırsınız.
  • Akmansoy, ve Akmansoy Sanal Market’te Kumbara Kart ile aldığınız ürünlerde anında indirimlerden faydalanırsınız.
  • Kumbara Kart ile sürpriz bedava alışveriş kazanabilirsiniz.
  • Akmansoy, mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde günün şanslı kişilerinden biri sizseniz Kumbara Kart alışverişinizi size hediye eder, siz de bedava alışverişin keyfini yaşarsınız
  • Değişik zamanlar da yapılacak çekilişlerle büyük hediyeler kazanabilirsiniz..

Kumbara Kart'a nasıl sahip olabilirim?

Kumbara Kartı almak için http://akmansoymarket.com/index.php/home/akmansoy_card internet sitesinden online başvuru yapabilir ya da Kumbara Kart noktalarından başvuru yapabilirsiniz

Toplam Kumbara Kart puanlarımızı nereden takip edebiliriz?

Kumbara Kart ile biriktirdiğiniz Kumbara Kart puanlarınızı http://akmansoymarket.com/index.php/home/akmansoy_card Internet Şubesi'nden, 0 850 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan da yardım alabilirsiniz.

Kumbara Kart puanların TL karşılığı nedir?

Kumbara Kart ile biriktirdiğiniz 1 Kumbara Kart, 1 TL'ye eşittir.

Kumbara Kart kampanyalarına nereden ulaşabiliriz?

Kumbara Kart'a özel kampanyaları; mağaza içi duyurulardan, insertlerden ve internet sitemizden takip edebilirsiniz.

Kumbara Kart bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Kumbara Kartı üyelik bilgilerinizi değiştirmek için 0 850 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan,http://akmansoymarket.com/index.php/home/akmansoy_card Internet Şubesi'nden veya 0 850 Alo Garanti'den yardım alabilirsiniz.